Nieuwbouwwoning met 4 slaapkamers

Vraagprijs: € 289 000 Wingene Lavoordestraat 17 C
Op zoek naar een rustige ligging in een groene omgeving ?
Dan is deze grote halfopen bebouwing op 564 m2 iets voor u!

Indeling :
Parkeerplaats voor 2 auto's en een inpandige garage.
Inkomhal met een gastentoilet. Een grote leefruimte met een bureau/speelhoekje, een open stijlvolle keuken met eiland. De wasplaats bevindt zich in de garage. Er zijn 4 ruime slaapkamers die meten respectievelijk: 11m2, 12m2, 13m2, 10m2.
De badkamer is voorzien van een douche, er is ruimte voorzien voor een bad, zodat u kunt kiezen en een dubbel lavabomeubel. Het toilet is apart.
De vaste trap leidt naar de zolderverdieping, die ruimte kan nog vrij worden ingericht. (26m²), hier kan er eventueel een 5de slaapkamer komen.

Deze kleinschalige verkaveling voorziet 4 nieuwe woningen met voldoende aandacht voor een groene omgeving.
En er wordt tijdelijk een korting voorzien voor de eerste koper. Contacteer ons en ontdek alle mogelijkheden.

Pluspunten:
+ Zicht vanuit je woonkamer en keuken op de achterliggende velden.
+ Het perceel geniet een optimale ... oriëntatie (zuid west) daardoor is er zowel namiddag als avondzon op het terras en in de woonkamer/keuken.
+ Een E-peil van maximaal 30 wordt bereikt dankzij vloerverwarming (lucht-water warmtepomp) en een slim ventilatiesysteem.

Alpha Bouwpromotie uit Aalter bouwt er jouw droomwoning volledig op maat en aan een vaste prijs.
De firma garandeert een persoonlijke aanpak en een hoogwaardige afwerking.

Deze prijs dient verhoogd te worden met de grondwaarde en andere aankoopkosten. Contacteer ons en bekom de transparante prijssamenstelling.

Deze eigendom is ook uiterst interessant om te bekijken als investering. Zo een type woning wordt vlot verhuurd voor 1100 EUR/MD.

Contacteer ons en ontdek alle mogelijkheden.
Bel ons op 050703435 en vraag naar Jolien
Lees meer Verberg